Pepa Nos

skladatel, textař, hudebník, zpěvák, herec, učitel jógy, zedník


Nejbližší koncerty

06 / 02 / 2020

Kralupy nad Vltavou – The Patro – Bar, Riegrova 208/9
Vystoupení + beseda. Další účinkující je herec Michal Guliáš. Pořádá Trikolora.
→ zobrazit všechny koncerty

Ukázka z nového albaPoslechněte si ukázku z nového dvojalba Každej chvilku tahá pilku: Až všechny hvězdy ve vesmíru zhasnou

Aktuálně

Poslechněte si rozhovor s Pepou Nosem

30. října byl Pepa Nos hostem Svobodného vysílače. K poslechu zde: Pepa Nos. O jeho tvorbě, o současné společnosti a o politické situaci.

Pepa Nos o Žluté ponorce, politice, boji se zlem a o agentovi CIA, který slyšel pípat Sputnik

Přečtěte si rozhovor s Pepou Nosem na serveru Sputnik Česká republika.

Už ho zase zakazují: Čím se provinil písničkář Pepa Nos? Staré časy jsou zpět. Kulturní fronta bolševiků dneška. A eurovolby se blíží. Festivaly bez Ortelu netáhnou. Přijďte, na Václaváku bude Wilders a Le Penová!

→ zobrazit všechny aktuality


Zprávy Pepy Nose

22 / 01 / 2020

Vylém Vysser z "fórum pro idioty" by mohl uveřejnit zprávu: HUTKA BYL OK DO ROKU 1978. Pak se z něj stal prostitut a presstitut pro STB a KGB. Nyní dělá od roku 2004 presstituta a prostituta bruselovi. Dá se však předpokládat, že tohle Vysser neudělá.

18 / 01 / 2020

Chceme-li matematicky přesně, fyzikálně objektivně a naprosto pravdivě vyjádřit, kdo se vyskytoval za minulého režimu ve veřejném, mediálním, občanském a společenském prostoru, použijeme exaktní jednoznačný termín – kurvy. Pokud se o totéž snažíme v dnešní době, musíme se vyjádřit adekvátně a poctivě též – zasrané, smradlavé, odporné, hnusné, zrůdné, bestiální, zkurvené kurvy. Milionkrát zasranější než ty předešlé.

16 / 01 / 2020

Evropě vládne Lejno. Má jméno, národnost a politickou příslušnost (Hraběnka Uršula z Hoven). Obyvatelé Evropy musí Lejno uctívat, platit Lejnem, vyučovat a vynucovat Lejno na všech úrovních společnosti. Lejno šířit televizně, rozhlasově, tiskem a po internetu. Děti si musí Lejno mazat na chleba a dát se Lejnem očkovat.


→ všechny Zprávy Pepy Nose


Každej chvilku tahá pilku

Nejnovější album Pepy Nose. A rovnou 2-CD!

→ podrobné info

Mějte se skvěle!