18 / 01 / 2018

ZAJÍMAVÉ! Předtím, než Adolf Hitler sežral Rakousko, dosadil si tam svého drahouška, fyziologicky naprosto totožného s Jiřím Drahošem, jenž by prý měl v Česku prezidentovat. Historie se úplně opakuje i s tak srandovními detaily!!!

15 / 01 / 2018

V záchvatech neovladatelných sexuálních vášní se vrhají smyslů zbavené polonahé ženy na českého moudrého vladaře. ZDALIPAK BY SE STEJNĚ TAK VRHALY I NA FALEŠNÝMI BRÝLEMI OBRÝLENÉHO DŘEVĚNÉHO AKADEMICKÉHO PAŇÁCU, PAJDULÁKA, LOUTKU?

14 / 01 / 2018

OMEN NOMEN SLOVA DRAHOŠ ZNAMENÁ DUCHOVNÍ, DUŠEVNÍ, INTELEKTUÁLNÍ A FYZICKOU SMRT. Jeho podporovatelům a podporovatelkám to přijde velmi draho. Nachází se na Prahu Smrti. Pravda a Láska musí nad smrtí zvítězit.

12 / 01 / 2018

Po sedmdesáti letech jsme na tom úplně stejně, ne-li hůře, než v roce 1948. V roce 1989 předal tehdy vládnoucí režim moc Havlovi, jeho kámošům a kámoškám. Bestialita a zhovadilost byla zachována nejen v plné míře, ale jejich intenzita se v posledních pár letech mnohokrát znásobila.

08 / 01 / 2018

pf 2018! Politický režim minulého roku se chystal znásilnit, zotročit a vyvraždit veškeré české obyvatelstvo. Režim roku 1989 se chystal uvěznit 200 disidentů. COPAK ASI PRO NÁS CHYSTÁ TEN LETOŠNÍ?

17 / 12 / 2017

Milý Ježíšku. Děkujeme Ti, že jsi spláchnul do záchodu 21.10.2017 Totalitu II. Teď už jen zbývá poslat do kanalizace eu s bruselem, všechny slimáky a slimačky, pohrobky zkrachovalého postsameťáku, fašisty a fašistky označující se za antifašisty, nacisty a nacistky popisující se jako antifašisti a antifašistky, všechny blbce a blbky, kteří obsadili média a v neposlední řadě i zbelzebubovatělé černoprdelníky. PROSÍME TĚ, VYSLYŠ NÁS!

05 / 12 / 2017

PŘEVZALI JSME MOC. S MULTIKURVAMA SE NEBUDEME PATLAT NI SRÁTI!

29 / 11 / 2017

Dnes skončila na hnojišti dějin nejhorší, fašizoidní vláda České Republiky, která se dohrabala k moci ozbrojeným zásahem zfašizované Policie přímo v prostorách vládních budov. Končí tím období fašizace české společnosti, médií, státní správy a soudů. Ze setrvačnosti se ale bude ještě zločinnost projevovat všude a na všech úrovních. S TÍM JE NUTNO POČÍTAT!

10 / 11 / 2017

Strejda Rychetský vyhlásil,že pokud dojde k přesunu Země ku přímé demokracii, dojde k přesunu bratrských vojsk NATO do Země! A ze mě si udělá žínku do vany.

06 / 11 / 2017

Odehrál se zuřivý duel mezi Pepou Nosem a bolševickým synkem bolševického otce Janem Buranem. Buran má při něm svůj kulatý ksicht nejen pořád zaražený do krku, ale obé má zastrčené do špinavého neforemného černého ohyzdného beztvarého pytle či krabice. Takový fujtajbl nebývá často k vidění. Pepa Nos se v tom nelítostném souboji pro a proti pořád jenom chechtá. (K vidění i slyšení na Čro Plus.)

28 / 10 / 2017

Před chvilkou byli vyznamenáni na Hradě významní písničkáři Hutka, Merta, Burian a Dědeček. Stařičkému dědečkovi předali medaili dvojnásobnou za dojímavou písňobáseň: "Sedí prase na Hradě, libuje si v úřadě".

Mějte se skvěle!